Rakstiet Mums

Jautājuma tēma:
Product Information
Produkta līnija *
Modelis *
Pirkšanas datums *
Seriālais numurs *
Lai sekmētu mums palīdzības sniegšanu, lūdzu, ievadiet sava produkta seriālo numuru.
In case of queries related to Service & Warranty or Technical Support, kindly visit respective categories above.
Problēmas apraksts
Lūdzu sniedziet īsu kopsavilkumu par savu jautājumu vaicājuma laukā, turpinot ar detalizētu izklāstu zem tā esošajā apraksta laukā
Vaicājums *
Sīkāks paskaidrojums *
Pirkuma apliecinājums
Izvēlēties
Katram garantijas pieprasījumam jābūt apstiprinātam ar derīgu pirkuma dokumentu. Ja šāds dokuments netiks iesniegts, BenQ piedāvās iespēju veikt nepieciešamos remontdarbus, klientam sedzot visas remonta izmaksas.
The following file(s) has been attached :
Pielikumi
Kopējam pielikumu apjomam jābūt mazākam par 2 MB. Atļautie failu tipi ir: XT,PDF,JPG,PNG. Lai pievienotu pielikumu noklikšķiniet uz Browse (Pārlūkot), atrodiet un izvēlieties failu savā datorā, un pēc tam noklikšķiniet pogu Attach (Pievienot), ja pārlūks nepievieno failu automātiski.
Izvēlēties
The following file(s) has been attached :
Esošā RMA lieta
Ja jums jau ir uzsākta lieta ar BenQ klientu atbalstu, lūdzu, ievadiet šīs lietas RMA numuru šeit
RMA numurs
Personiskie dati
Uzņēmuma veids *
Vārds *
Uzvārds *
E-pasta adrese *
Telefona numurs *
Faksa numurs
Valsts *
Primārā adrese
Adreses līnija 1 *
Adreses līnija 2
Pasta indekss *
Pilsēta *
Piegādes adrese
Adreses līnija 1 *
Adreses līnija 2
Pasta indekss *
Pilsēta *
Ievadiet pareizu Pārbaudes kodu *    
Pēc tam, kad Jūs būsiet iesnieguši šo formu. Mūsu sistēma automātiski nosūtīs Jums ziņojumu ar Jūsu pieprasījuma atsauces numuru. Lūdzu, pārliecinieties, ka e-pasta adresi "noreply@benq.eu", nebloķēs Jūsu SUROGĀTPASTA filtri, kurus izmantojat.

Ja Jūs nesaņemat apstiprinājuma e-pastu, stundas laikā. Lūdzam Jūs sazināties ar mūsu atbalsta speciālistiem telefoniski. Izmantojot Atbalsta sadaļas lapu - “Piezvaniet mums”. Lūdzam, neiesniegt formu atkārtoti.

Iesniedzot formu, Jūs apliecināt un garantējat likuma priekšā, ka iesniedzat tikai sev piederīgas ziņas vai ziņas kuras nododat uz līgumiskas pārstāvniecības vai likumīga pilnvarojuma pamata. Tāpat Jūs atdzīstat BenQ tiesības uzglabāt un paturēt visas saņemtās ziņas, bez noilguma, ja neesat snieguši norādījumu, rīkoties savādāk. Papildus iepriekš minētajam, Jūs piekrītat:

1. Saņemt tālruņa zvanus un e-pastus no BenQ ar mērķi pilnvērtīgi nodrošināt Jūsu atbalsta pieprasījumu apkalpošanu.
2. Pieņemt saziņu ar BenQ par servisa pieteikumu un kvalitātes kontroles pasākumiem. Kā arī iespēju vienoties par speciālista apmeklējumu, kad tas saistīts ar Jūsu pieprasījuma izpildi.
3. Pieņemt, ka BenQ pilnvarotas, trešās personas var izmantot un apstrādāt Jūsu iesniegtos datus, saskaņā ar saviem darba uzdevumiem un mērķiem.

BenQ rūpējas, lai Jūsu rīcībā būtu pilna kontrole pār mums sniegto informāciju. Ja vēlaties lai Jūsu sniegtās ziņas tiktu dzēstas no mūsu krātuvēm vai arī iegūt sniegto ziņu rezerves kopiju, atsaucei. Lūdzu nosūtiet atbilstošu pieprasījumu caur iepriekšminēto elektronisko formu.
Iesniegt