BenQ EX3203R izliektais displejs ir saņēmis VESA DisplayHDR 400 un AMD FreeSync 2 sertifikāciju

32” monitors video izklaidei apvieno HDR attēlus ar uzlabotu spēlēšanu un Eye-Care acu aizsardzību

curved

32” monitors video izklaidei apvieno HDR attēlus ar uzlabotu spēlēšanu un Eye-Care acu aizsardzību

 

BenQ, pasaulē vadošais inovators displeju jomā, šodien paziņoja par savu jaunāko nozīmīgo sasniegumu vizuālo tehnoloģiju jomā – VESA DisplayHDR 400 un AMD FreeSync 2 sertifikācijas iegūšanu izklaides monitoram EX3203R. Izliektais 32” displejs nodrošina izcilu HDR veiktspēju un satriecošas spēlēšanas iespējas, visaptverošu skatīšanās un spēlēšanas pieredzi, ko pasargā ar acu aizsardzības tehnoloģiju BenQ Brightness Intelligence Plus (B.I.+).

 

„EX3203R atjautīgi apvieno HDR attēla kvalitāti ar B.I.+, nodrošinot tumšo detaļu izcilu skaidrumu arī tumšās vietās, tajā pašā laikā mīkstinot spilgtos attēlus,” pastāstīja BenQ korporācijas prezidents Konvejs Lī (Conway Lee). „Ar FreeSync 2 aprīkotais EX3203R izcilai spēlēšanai nodrošina nebeidzamu izklaidi, saglabājot lielisku veselību un komfortu, kas tiek pasargāts ar BenQ Eye Care.”

 

Lai ietu vienā solī ar izklaides saturu, kas tiek kodēts ar HDR, būtiski palielinot dinamiskā spilgtuma diapazonu dzīvīgai, reālistiskai video kvalitātei, VESA DisplayHDR sertifikācija ir pasaulē pirmais kvalifikācijas testēšanas protokols HDR monitoru veiktspējai. VESA DisplayHDR 400 sertifikācija nodrošina klientiem to, ka EX3203R var nevainojami attēlot HDR saturu ar izcilu spilgtumu un kontrastu, dziļākiem melniem toņiem un skaidrām tumšām detaļām, kā arī intensīvi piesātinātām krāsām dabīgi reālistiskai video un spēlēšanas kvalitātei.

 

„BenQ EX3203R FreeSync 2 displejam ir satriecošas krāsas, kontrasts un katra pikseļa detalizējums, tas ir izcils papildinājums FreeSync 2 sērijai,” teica Radeon Technologies Group, AMD viceprezidents un vadītājs Skots Herkelmans (Scott Herkelman). „Pēdējos trīs gados mūs ļoti aizrāva AMD FreeSync tehnoloģija, un mēs esam ļoti priecīgi, ka ar jaunāko BenQ monitoru varam sniegt vēl vairāk izvēļu datoru un konsoļu spēlētājiem. Spēlētāji var izbaudīt vienmērīgu spēlēšanu bez trūkumiem, kā arī izcili spilgtus pikseļus, lielisku melnā toņa līmeni un plašu krāsu gammu HDR saturam, turklāt bez ietekmes uz cenu.”

 

Papildus tam, ka tiek novērsti saraustīti attēli, rāmju pārrāvumi un spēles bremzēšana, FreeSync 2 paaugstina latiņu datoru un konsoļu spēļu displejiem, izvirzot paneļu prasības, piemēram, attiecībā uz lielu dinamiskās atsvaidzināšanas diapazonu un zemu latentumu, izcilam HDR skatīšanās baudījumam. Attiecīgi EX3203R izcilā krāsu atveide kopā ar lielisko kontrasta sniegumu un īpaši precīzo detalizējumu padara to par ideālu HDR video un spēlēšanas displeja platformu. Apvienojot HDR ar acu aizsardzības tehnoloģiju Brightness Intelligence Plus, EX3203R nodrošina nemainīgu acu komfortu ilgstošai spēlēšanai vai video skatīšanās sesijām, tajā pašā laikā nodrošinot izcilus HDR attēlus, kuros cilvēka acij tiek saglabāts tumšo detaļu skaidrums, kas ir vieglāk uztverams arī tumšās vietās:

 

Brightness Intelligence Plus nosaka apkārtējās vides krāsu temperatūru un spilgtumu, pēc tam automātiski noregulē displeja spilgtumu un krāsu temperatūru, lai nodrošinātu viskomfortablāko un precīzāko skatīšanās pieredzi, izvairoties no gaišo ainu pārgaismošanas, tajā pašā laikā saglabājot skaidras detaļas tumšās vietās.

 

Flicker-Free Technology nodrošina tūlītēju atvieglojumu un pasargā no acu noguruma, novēršot mirgošanu 200+ reizes sekundē, kas piemīt tradicionālajiem LCD ekrāniem.

 

Lai uzzinātu vairāk par BenQ monitoriem video izklaidei, aicinām apmeklēt BenQ.lv