BenQ LU950 BlueCore lāzerprojektors nodrošina efektīvu uzstādīšanas iespēju elastību un ilgstošu lāzera darbu

Radītais attēls ilgstoši saglabā lielu spožumu, neprasot apkopi un tādējādi maksimāli samazinot kopējās izmaksas

LU950

Radītais attēls ilgstoši saglabā lielu spožumu, neprasot apkopi un tādējādi maksimāli samazinot kopējās izmaksas

Pasaulē vadošais DPL zīmols BenQ šodien iepazīstināja ar LU950 lāzerprojektoru, kas tagad papildina bagātīgo BlueCore projektoru klāstu. Tas izstrādāts tā, lai spētu 20 000 stundas garantēti nodrošināt lāzera radītu liela spožuma vizuālo materiālu bez nepieciešamības veikt apkopi.

 

Ar jaudīgo BlueCore lāzerprojekcijas dzini aprīkotais BenQ LU950 rada attēlu ar intensīvu 5000 lūmenu spilgtumu un skaidru, augstu WUXGA izšķirtspēju, pilnībā pārliecinot par lāzera uzticamību un darba ilgumu, neveicot spuldzes apkopi.

 

„Jaunais LU950 mūsdienu uzņēmumiem piedāvā vislabāko projekcijas risinājumu,” teica BenQ korporācijas prezidents Konvejs Lī (Conway Lee). „Papildus izcilajai attēla kvalitātei un ilgstoši nevainojamajai BlueCore lāzerprojekcijai LU950 piemīt visdažādāko veidu konferenču telpu apstākļos nepieciešamās uzstādīšanas iespējas, neradot papildu sarežģījumus un izmaksas par audiovizuālā aprīkojuma uzstādīšanas produktiem.”

 

Projektors LU950 ir aprīkots ar progresīvo BenQ Dust Guard™ Pro izolētu lāzera moduļu un gaismas dziņu profesionālo tehnoloģiju, panākot vēl lielāku ilgstoši kalpojošo BlueCore lāzergaismas avota izturību un pierādītu DLP uzticamību, izolētie moduļi aizsargā ilgmūžīgo DMD mikroshēmu, krāsu apļa sensoru, lāzera banku un optiskos elementus. Dust GuardTM Pro novērš krāsu apļa sensora kļūdas, redzamus plankumus attēlā un krāsu zaudēšanu, panākot tīru attēla kvalitāti un neradot apkopes izmaksas un dīkstāvi.

 

Dažāda lieluma tikšanās telpu, mācību centru un lekciju auditoriju vajadzības ir atšķirīgas, tādēļ projektors LU950 ir aprīkots ar efektīvu iespēju veikt lēcas pārvietošanu plašā horizontālā un vertikālā amplitūdā, 1,6x lielu tālummaiņu, kā arī 360° projekcijas iespēju, ko papildina digitālā attēla izmēra maiņas / samazināšanas funkcija un ērti izmantojami attēla atmiņas iestatījumi, tādējādi nodrošinot korporatīvajam līmenim atbilstoši uzstādīšanas iespēju elastību. Šim LU950 BlueCore lāzerprojektoram ir liela attāluma viena kabeļa HDBaseT atbalsts, digitālā HDMI vairāku projektoru ziedlapķēdes veidošanas iespēja, kā arī daudzpusīgs pārdomāti veidots industriālais dizains, tas nodrošina uzņēmumiem nepieciešamās iespējas un lāzera veiktspēju, neradot uzpūstas izmaksas, pārmērīgu sarežģītību un nepieciešamību maksāt par apjomīgiem audiovizuālo instalāciju modeļiem.

 

Šis projektors ir pilnībā savietojams ar trešo pušu risinājumiem: tai skaitā Extron, Crestron, AMX, un PJ-Link, projektoru LU950 iespējams vadīt no BenQ MDA programmatūras, kas IT personālam palīdz efektīvi un centralizēti kontrolēt un uzturēt vairāku projektoru tīklus.

 

Lai uzzinātu vairāk par BenQ profesionālajiem projekciju risinājumiem, aicinām apmeklēt http://business-display.benq.com/en/index.html