ZOWIE RL sērijas e-sporta monitori spēļu konsolei PlayStation®4

Tas panākts sadarbībā ar licences īpašnieku Sony Interactive Entertainment Europe (SIEE)

zowie

ZOWIE RL sērijas e-sporta monitori spēļu konsolei PlayStation®4 

BenQ šodien paziņoja, ka ZOWIE RL sērijas e-sporta monitori tagad būs pieejami platformai PlayStation®4 (PS4™). Tas panākts sadarbībā ar licences īpašnieku Sony Interactive Entertainment Europe (SIEE). Šī sērija ir pirmais SIEE oficiāli licencētais monitoru klāsts, kas pārsteigs e-sporta entuziastus ar to, ka nav nekādas aizkaves un ir redzama vissīkākā detaļa, spēlējot videospēles ar PS4.

 

Jau no pašiem pirmsākumiem ZOWIE sērija tiek pastāvīgi pilnveidota pēc labākajiem e-sporta standartiem, sniedzot spēlētājiem iespēju pilnībā izmantot visas savas prasmes, īpaši sacenšoties ar citiem. ZOWIE e-sporta monitori ir plaši iecienīti ne vien profesionālu spēlētāju vidū, bet arī turnīru organizētāju vidū, jo tiem nav ne mazākās aizkaves un piemīt Color VibranceTM tehnoloģija, ar kuru var viegli atšķirt nelielus mērķus no fona, un Black eQualizerTM tehnoloģija, kas uzlabo redzamību tumšās ainās.

 

BenQ piedāvā piecus ZOWIE RL sērijas monitoru modeļus: RL2455, RL2455T, RL2460, RL2755 un RL2755T. Sīkāku informāciju par šiem modeļiem skatiet ZOWIE oficiālajā tīmekļa vietnē un videoklipos par reakcijas laiku un redzamību. Sekojiet PlayStation Europe un ZOWIE sociālajos plašsaziņas līdzekļos, lai uzzinātu par monitoru pieejamību jūsu reģionā. 

 

* Valstis, kas ietilpst Sony Interactive Entertainment Europe tirgū:

Apvienotā Karaliste, Austrija, Baltkrievija, Beļģija, Bosnija, Bulgārija, Čehija, Dānija, Dienvidāfrika, Francija, Grieķija, Horvātija, Igaunija, Islande, Itālija, Īrija, Jaunzēlande, Kipra, Krievija, Latvija, Lietuva, Lihtenšteina, Luksemburga, Malta, Melnkalne, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Rumānija, Serbija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Šveice, Ukraina, Ungārija, Vācija un Zviedrija.