TK800 piesaista skatītāju un ballīšu dalībnieku uzmanību ar izteiktu attēla spilgtumu, sabalansētu krāsu sniegumu, īpašajiem futbola un sporta režīmiem

BenQ piedāvā iespēju baudīt īstenu 4K mājas izklaidi uz lielā ekrāna dzīvojamās istabās un gaišās telpās

TK800

 

BenQ piedāvā iespēju baudīt īstenu 4K mājas izklaidi uz lielā ekrāna dzīvojamās istabās un gaišās telpās

TK800 piesaista skatītāju un ballīšu dalībnieku uzmanību ar izteiktu attēla spilgtumu, sabalansētu krāsu sniegumu, īpašajiem futbola un sporta režīmiem

 

BenQ, pasaulē vadošais DLP projektoru zīmols, šodien laiž klajā mājas izklaides DLP projektoru TK800, kas iepriecē mūsdienu ģimenes ar aizraujošu 4K UHD sportu un filmām, atrodoties labi apgaismotā dzīvojamā istabā. Tieši laikā, lai varētu skatīties pasaules nozīmīgākos sporta notikumus. TK800 ir rūpīgi izstrādāts, lai nodrošinātu satriecošu attēla kvalitāti, pielāgotus audiovizuālos režīmus, kā arī vienkāršu uzstādīšanu un modernu stilu.

 

„Pasaule ir gatava 4K revolūcijai mājas izklaides jomā,” pastāstīja BenQ korporācijas prezidents Konvejs Lī (Conway Lee). „Lai spēles skatīšanos ikvienam sporta fanam padarītu par patiesu prieku, BenQ piedāvā īstenus 4K attēlus ar HDR, augstu spilgtuma līmeni un dzīvīgām krāsām, kas sapulcinās draugus un ģimeni visaptveroša globālā skata baudīšanai.”

 

TK800 ir īstena 4K 3840x2160 UHD izšķirtspēja ar 8,3 miljoniem izteiktu pikseļu, kas nodrošina reālajai dzīvei perfekti atbilstošus attēlus, izmantojot projektoram optimizēto HDR, lai uzlabotu spilgtumu un kontrasta līmeni ar vienu attēla optimizāciju un automātisku HDR dabisko krāsu attēlošanu. Un TK800 inovatīvais 4K RGBW krāsu aplis panāk 92% no Rec. 709 krāsu gammas apvienojumā ar 3000 lūmenus lielu spilgtumu, nodrošinot projicēto attēlu satriecošu kvalitāti gaiši apgaismotās telpās, piemēram, dzīvojamās istabās vai dārza ballītēs.

 

Lai nodrošinātu visaptverošo prieku un aizrautību, ko sniedz sporta pārraižu skatīšanās, TK800 piedāvā īpašus futbola un sporta audiovizuālos režīmus, sniedzot klātbūtnes sajūtu. Futbola režīmā tiek saglabāti dabiskie ādas toņi un izcelta sulīgi zaļā zāle, vienlaikus padarot labi dzirdamu komentētāja teikto uz līdzjutēju gaviļu fona atklātā stadionā. Arī sporta režīmā tiek saglabāti dabiskie ādas toņi, kā arī tiek izcelti koka toņi un dzīvīgās sarkanās nokrāsas, tiek sabalansēti zaļie un zilie toņi telpu sporta veidiem, tāpat tiek nodrošināta komentētāja balss augstas kvalitātes akustika, un saglabāts detalizējums, piemēram, sporta kurpju švīkstoņa, tiesneša svilpes skaņas vai ledus skrāpēšanās zem slidām.

 

Projektora TK800 audio sistēma CinemaMaster Audio+ 2 ir no jauna uzlabota ar ievērojami plašāku frekvenču diapazonu un 5 vatu jaudu, izmantojot modernus materiālus, piemēram, alumīnija diska diafragmu un rezonējošās skaņas nodalījumus, skaidram detalizējumam, dzidrām balsīm un skanīgam basam.

 

TK800 — īstenais 4K DLP projektors ar augstu spilgtuma līmeni izmantošanai dzīvojamā istabā, pateicoties gludajam un kompaktajam dizainam, lieliski iederēsies jebkurā interjerā un būs ērti izmantojams ar savu automātisko trapeces korekciju un 1,2X tālummaiņu, kas nodrošina pielāgotu uzstādīšanu jebkurā telpā.

 

TK800 ir izmantota īpaši izturīgā digitālā gaismas apstrādes tehnoloģija (Digital Light Processing), kam 2015. gadā piešķirta Akadēmijas balva par nopelniem Oscar®. Šo tehnoloģiju izmanto 90 % pasaules digitālo kinoteātru, tādēļ TK800 nodrošina ilgstošu attēla DLP kvalitāti ar krāsu precizitāti un īpašu attēla asumu, turklāt bez apkopes un attēla pasliktināšanās.

 

Lai uzzinātu vairāk par BenQ projektoriem, aicinām apmeklēt vietni BenQ.lv. 

 TK800

TK800 Lai pilnībā izbaudītu spēli futbola ballītēs spilgti apgaismotā dzīvojamā istabā vai dārza grila ballītē, milzīgie 100"+ projicētie 4K UHD 8,3 miljonu pikseļu attēli ar dzīvīgajām HDR krāsām būs neuzveicami jebkāda apgaismojumā. Savukārt futbola un sporta režīmi ar jaudīgu skaņu liks jums sajusties tā, it kā jūs atrastos stadionā. Tas viss stilīgā, kompaktā un viegli uzstādāmā konstrukcijā.