LK970 nodrošina patiesu 4K UHD, 8,3 megapikseļu attēlu

projicēšanu un 20 000 darbības stundas, 5000 lūmenu BlueCore lāzera gaismas avotu

BenQ LK970

BenQ ievieš revolucionāru 4K izšķirtspēju BlueCore lāzera projektoriem, lai nodrošinātu nebijušu veiktspēju, kas uzstāda jaunus standartus

LK970 nodrošina patiesu 4K UHD, 8,3 megapikseļu attēlu projicēšanu un 20 000 darbības stundas, 5000 lūmenu BlueCore lāzera gaismas avotu.

BenQ, vadošais DLP zīmols visā pasaulē, ar lepnumu laiž klajā LK970 BlueCore lāzera projektoru, apvienojot tajā jaunākos sasniegumus projektoru tehnoloģijās – patiesu 4K displeja izšķirtspēju un lāzera gaismas avotu, kam nav nepieciešama apkope. Jaunais LK970 nodrošina ar lāzera palīdzību radīta attēla satriecošu kvalitāti un spilgtumu ar 8,3 miljoniem izteiktu pikseļu, turklāt tam nav nepieciešama apkope, ir plašs projicēšanas iespēju klāsts, kā arī iespaidīga uzstādīšanas pielāgojamība.

 

„LK970 iemieso BenQ lielāko sasniegumu profesionālo displeju tehnoloģijās,” pastāstīja BenQ Europe prezidents Pīts Vangs (Pete Wang). „Apvienojot 4K izšķirtspēju ar BlueCore lāzera projicēšanu, LK970 nodrošina izcilu lielizmēra displeja platformu izklaides simulatoriem, kino, auditorijām, muzejiem un galerijām.”

 

Ilgstoši iespaidīga 4K attēla kvalitāte
Ar modernāko 4K UHD DMD aprīkotais LK970 rada patiesu 3840x2160 izšķirtspēju ar 8,3 miljoniem izteiktu pikseļu, nodrošinot satriecošu attēla kvalitāti. Efektīvi izmantojot 5000 lūmenus izcila spilgtuma panākšanai no BlueCore lāzera avotiem un nebijušas 100 000:1 kontrasta pakāpes nodrošināšanai, LK970 ietver divu krāsu apļu sistēmu, lai radītu optimālu RGBY krāsu ar uzlabotu intensitāti, balansu un precizitāti. LK970 izcilās krāsas, spilgtumu, kontrastu un izšķirtspēju vēl vairāk uzlabo modernais 4K optimizētais lēcu režģis, kas nodrošina attēla precīzu asumu.

 

Lāzeru nodrošināta uzticamība un izmantošana bez apkopes
Nodrošinot līdz pat 20 000 stundām ilgu izcilu veiktspēju bez nepieciešamības nomainīt lampas, LK970 spēj darboties bez apstājas 24 stundas septiņas dienas nedēļā komerciāliem un profesionāliem mērķiem. LK970 ir hermētisks korpuss, kas pasargā no putekļu radīta kaitējuma un attēla kvalitātes pasliktināšanās, tā optiskais dzinējs un lāzera gaismas avots ir veidots ilgstošais darbībai, turklāt ir ļoti izturīgs. Projektors ir aprīkots ar uzlabotu cirkulējoša šķidruma dzesēšanas sistēmu, kas nodrošina pilnīgu uzticamību un klusu darbību bez ventilatora radītiem trokšņiem.

 

Lieliska uzstādīšanas pielāgojamība un daudzpusīgums dažādiem izmantošanas mērķiem

BenQ LK970 lāzera projektors nodrošina unikālus un inovatīvus vizuālos displejus dažādiem izmantošanas mērķiem, tostarp 360° un portretorientācijā. Objektīva pārslēgšanās horizontālā, kā arī vertikālā virzienā un lielais tālummaiņas objektīvs nodrošina jaudīgus rīkus perfekti izlīdzinātai uzstādīšanai, bet liela augstuma režīms un nulles lūmenu tukšuma režīms paplašina iespaidīgu prezentāciju iespējas dažādās vidēs.

 

Vienkāršota lietošana un vadība

Ar iebūvēto HDBaseT aprīkotais LK970 atbalsta Full HD signālu pārraidi lielā attālumā, izmantojot lētos Ethernet kabeļus līdz 100 metru garumā. LAN vadības savietojamība ar trešo pušu risinājumiem, piemērām, Extron, Crestron, AMX, kā arī BenQ MDA, ļauj IT vadītājiem kontrolēt un uzturēt vairāku projektoru tīklus.

 

Lai uzzinātu vairāk par BenQ projektoriem, aicinām apmeklēt http://business-display.benq.com/

 

# # #

Par BenQ Corporation

Dibināts ar korporatīvo vīziju „Ieviest prieku un kvalitāti dzīvē,” BenQ Corporation ir pasaulē vadošais cilvēka tehnoloģiju un risinājumu sniedzējs, kura mērķis ir uzlabot un bagātināt ikvienu patērētāju dzīves aspektu. Lai šo vīziju realizētu, uzņēmums koncentrējas uz aspektiem, kas mūsdienu cilvēkiem ir vissvarīgākie – dzīvesveids, uzņēmējdarbība, veselības aprūpe un izglītība – ar cerību nodrošināt cilvēkus ar līdzekļiem, lai dzīvotu labāk, palielinātu efektivitāti, justos veselīgāk un uzlabotu mācīšanās procesu. Pie šādiem līdzekļiem pieskaitāms portfelis, kurā ir iepriecinoši plašs cilvēku ērtībām domātu un uz tehnoloģijām balstītu produktu klāsts, tajā ietilpst digitālie projektori, monitori, interaktīvie lielformāta ekrāni, audio produkti, plaša patēriņa mākoņprodukti, mobilo sakaru iekārtas un dzīvesveidam atbilstoši gaismekļi. Jo tam ir nozīme. 

 

Par BenQ koncernu

BenQ koncerns ir spēcīga grupa, kura vērtība pārsniedz 25 miljardus dolāru. Tajā ietilpst gandrīz 20 neatkarīgi uzņēmumi, kas visdažādākajās nozarēs darbojas vairāk nekā 30 valstīs un kuros kopā strādā vairāk nekā 100 000 darbinieku.  Ikviens no koncerna uzņēmumiem ir atzīts līderis savā jomā un dod savu ieguldījumu BenQ koncerna plašajiem resursiem, izvērstajai pētniecības un izstrādes darbībai un izteikti stiprajām pusēm no stratēģijas viedokļa.  Piesaistot katra uzņēmuma vertikālo specializāciju, lai radītu patiesu mērogu visos horizontālajos tirgos, BenQ Group kontrolē ļoti efektīvu vērtību ķēdi ar nepārspētu spēju nodrošināt svarīgākos komponentus un pasaules klases risinājumus šādās nozarēs: TFT-LCD, „zaļā” enerģija, augstas tīrības pakāpes ķīmiskās vielas un progresīvi materiāli, apgaisme, mikroshēmu konstruēšana, precīzijas komponenti, sistēmu integrācija, zīmolvadība un pakalpojumi.  Grupa uzticas ienesīgiem un ilgtspējīgiem uzņēmumiem, kas pauž to pašu redzējumu – „Ieviest prieku un kvalitāti dzīvē”.

BenQ koncerna uzņēmumi ir:  BenQ Corporation, AU Optronics Corporation (pasaulē vadošais lielformāta TFT-LCD paneļu ražotājs), Qisda Corporation, Darfon Electronics Corporation, BenQ ESCO Corp., BenQ Materials Corp., BenQ Guru Corp., BenQ Medical Center, BenQ Medical Technology Corp., BenQ AB DentCare Corp., Daxin Materials Corp., Dazzo Technology Corp., Darwin Precisions Corp., Lextar Electronics Corp., LILY Medical Corp. un Raydium Semiconductor Corp.