BenQ EW277HDR monitors sniedz video baudījumu, ļaujot skatīt aizraujošu izklaidi HDR formātā dabiskās krāsās

27” Full HD LED monitors ir aprīkots ar VA paneļa tehnoloģiju un sniedz uzlabotu audio un vizuālo baudījumu

EW277HDR

27” Full HD LED monitors ir aprīkots ar VA paneļa tehnoloģiju un sniedz uzlabotu audio un vizuālo baudījumu

 

pasaulē vadošais ekrānu jomas inovāciju uzņēmums BenQ šodien laiž klajā EW277HDR monitoru, kurā inovatīvos vertikālā līdzinājuma (Vertical Alignment, VA) paneļus papildina nepārspējams spilgtums, augsta izšķirtspēja, Eye-care tehnoloģija un skaņas uzlabošanas tehnoloģija, kas izstrādāta tieši izcilas video skatīšanās kvalitātes nodrošināšanai.

 

Jaunākā HDR izklaides satura popularizēšanai, EW277HDR izmanto VA paneļa tehnoloģiju ar augstu (3000:1) dabisko kontrastu. Pateicoties tai monitors nodrošina plašu krāsu gammu, kas sasniedz 93% no kino DCI-P3 krāsu spektra, un 400 nitu uzlabotu spilgtumu, panākot pilnīgu multivides baudījumu, vienlaikus sargājot acis ar Eye-care tehnoloģiju un priecējot tās ar mūsdienīgu dizainu.

 

„Katra EW277HDR detaļa ir izstrādāta domājot par digitālās izklaides entuziastu baudījumu,” norādīja Konvejs Lī (Conway Lee), BenQ Corporation prezidents. „EW277HDR pat izskatās burvīgi, bet, kad tajā atskaņojat HDR saturu, skatoties filmu, mūzikas klipu vai spēlējot videospēli, tas burtiski atdzīvojas.”

 

Uz augstas izšķirtspējas VA paneļu tehnoloģiju balstītais EW277HDR panāk iespaidīgu 3000:1 dabisko kontrastu un patiesas krāsas, tas attēlo smalkas detaļas un liegas krāsu pārejas pat tumšos attēlos. Ekskluzīvais Brightness Enhancement dzinis panāk, ka EW277HDR sasniedz līdz 400 nitu augstu spilgtuma līmeni, kas ļauj baudīt nebeidzamu dinamisko kontrastu un paplašina esošo dinamisko diapazonu — starp pilnīgi melnu un žilbinoši baltu krāsu. Jaunais EW277HDR, kas izcili attēlo HDR10 saturu, skatītāju aizrauj ar fantastiski reālistisku attēlu, kurā redzamas īstās pasaules dabīgās krāsas.

 

Tas pārspēj tradicionālos LED monitorus, nodrošinot 93% no plašās DCI-P3 krāsu gammas, kas tiek izmantota digitālajā kino un apraides nozarē, EW277HDR precīzi ataino 100% no Rec. 709 HDTV krāsu standarta. Turklāt EW277HDR papildus uzlabo saturu, panākot pilnībā apmierinošu video baudījumu; ekrāns, kas ir aprīkots ar Super Resolution standarta izšķirtspēju satura uzlabošanai un Smart Focus atsevišķu ekrāna laukumu izcelšanai, ir nevainojams kopīgoto tiešsaistes video baudīšanai.

 

Ar VGA un HDMI ieejām aprīkotajam EW277HDR patiesam baudījumam ir arī iebūvēti skaļruņi. Ilgākas skatīšanās laikā EW277HDR izmantotā visaptverošā Eye-care sistēma aizsargā skatītāju redzi, izmantojot unikālu Low Blue Light, Flicker-Free un Brightness Intelligence Plus tehnoloģiju, kuras draudzīgumu cilvēka acīm apliecinājis globālais tehnoloģiju drošības sertificēšanas eksperts TÜV Rheinland.

 

Lai uzzinātu vairāk par BenQ video skatīšanās monitoriem, aicinām apmeklēt BenQ.eu.

 

# # #

 

n  Par BenQ Corporation

Dibināts ar korporatīvo vīziju „Ieviest prieku un kvalitāti dzīvē,” BenQ Corporation ir pasaulē vadošais cilvēka tehnoloģiju un risinājumu sniedzējs, kura mērķis ir uzlabot un bagātināt ikvienu patērētāju dzīves aspektu. Lai šo vīziju realizētu, uzņēmums koncentrējas uz aspektiem, kas mūsdienu cilvēkiem ir vissvarīgākie — dzīvesveids, uzņēmējdarbība, veselības aprūpe un izglītība — ar cerību nodrošināt cilvēkus ar līdzekļiem, lai dzīvotu labāk, palielinātu efektivitāti, justos veselīgāk un uzlabotu mācīšanās procesu. Pie šādiem līdzekļiem pieskaitāms portfelis, kurā ir iepriecinoši plašs cilvēku ērtībām domātu un uz tehnoloģijām balstītu produktu klāsts, tajā ietilpst digitālie projektori, monitori, interaktīvie lielformāta ekrāni, audio produkti, plaša patēriņa mākoņprodukti, mobilo sakaru iekārtas un dzīvesveidam atbilstoši gaismekļi. Jo tam ir nozīme.

 

n  Par BenQ koncernu

BenQ koncerns ir spēcīga grupa, kura vērtība pārsniedz 22 miljardus dolāru. Tajā ietilpst gandrīz 20 neatkarīgi uzņēmumi, kas visdažādākajās nozarēs darbojas vairāk nekā 30 valstīs un kuros kopā strādā vairāk nekā 100 000 darbinieku. Katrs grupas dalībnieks ir atzīts līderis savā nozarē, kas papildina BenQ Group bagātīgos resursus, plašo pētniecības un attīstības komandu, kā arī atšķirīgās stratēģiskās priekšrocības. Izmantojot katra sava uzņēmuma vertikālo specializāciju, lai panāktu iespaidīgu darbības mērogu visos horizontālajos tirgos, BenQ Group vada ļoti efektīvu vērtību ķēdi, kam piemīt nesalīdzināma spēja nodrošināt svarīgākos komponentus un pasaules klases risinājumus šādās nozarēs: TFT-LCD, „zaļā” enerģija, augstas tīrības pakāpes ķīmiskās vielas un progresīvi materiāli, apgaisme, mikroshēmu konstruēšana, precīzijas komponenti, sistēmu integrācija, zīmolvadība un pakalpojumi. Grupa uzticas ienesīgiem un ilgtspējīgiem uzņēmumiem, kam piemīt tas pats redzējums — „Ieviest prieku un kvalitāti dzīvē”. BenQ koncerna uzņēmumi ir: BenQ Corporation, AU Optronics Corporation (pasaulē vadošais lielformāta TFT-LCD paneļu ražotājs), Qisda Corporation, Darfon Electronics Corporation, BenQ ESCO Corp., BenQ Materials Corp., BenQ Guru Corp., BenQ Medical Center, BenQ Medical Technology Corp., BenQ AB DentCare Corp., Daxin Materials Corp., Dazzo Technology Corp., Darwin Precisions Corp., Lextar Electronics Corp., LILY Medical Corp. un Raydium Semiconductor Corp.