ZOWIE CELERITAS II

BenQ laiž klajā jauno ZOWIE CELERITAS II tastatūru un sērijveidā ražotu ZOWIE G-SR peles paliktni G-SR SE.

celeritas II

BENQ LAIŽ KLAJĀ JAUNO ZOWIE TASTATŪRU UN SĒRIJVEIDĀ RAŽOTU PELES PALIKTŅA G-SR VERSIJU

BenQ laiž klajā jauno ZOWIE CELERITAS II tastatūru un sērijveidā ražotu ZOWIE G-SR peles paliktni G-SR SE.

ZOWIE uzskata, ka optimāls un konsekvents taustiņa piesitiens ir tastatūras vissvarīgākā īpašība. To paturot prātā, mēs esam koncentrējušies uz visiem aspektiem, kas saistīti ar ikviena taustiņa reakciju. Mēs ne vien paši veicām pamatīgu testēšanu uzņēmumā, bet arī uzticējām testēšanu profesionāliem spēlētājiem, lai gūtu pārliecību, ka tastatūra ir stabila un ērta. Tādēļ, iespējams, jūs jau būsiet redzējuši, ka tā tiek izmantota lielos pasākumos, kaut gan pārdošanā vēl nebija pieejama.

 

ZOWIE CELERITAS II tastatūras taustiņiem ir optimāls un precīzāks gājiens — tas ir attālums, kāds taustiņam jāveic, līdz notiek darbība. Kvalitatīva dzelzs atsperīte ļauj ikvienu taustiņa pieskārienu veikt ar vienmērīgi pieaugošu spēku, tajā pat laikā palielina kalpošanas laiku, lai atbilstu e-sportā nepieciešamajām prasībām. CELERITAS II aprīkots ar optisko slēdzi, kas spēlētājiem dod iespēju taustiņu nenospiest dubultā. Tastatūras taustiņi ir apgaismoti un spilgtumu var regulēt, vai arī apgaismojumu var vispār izslēgt.  Mēs uzskatām, ka tā būs ērtāk spēlēt, ja to darāt guļamistabā, kad gaisma izslēgta, vai arī turnīrā prožektoru gaismā.

ZOWIE G-SR SE ir mūsu atbilde visiem, kas mums lūguši sniegt tādas pašas sajūtas, kādas deva vecais G-SR zilais peles paliktnis.  Mēs apzināmies — kaut arī G-SR melnajam paliktnim virsma bija gluži tāda pati, cilvēki izjūt atšķirību, jo virsma nav apdrukāta. G-SR SE peles paliktnis ir apdrukāts un sniedz tādas pašas izjūtas kā vecais ZOWIE G-SR zilais paliktnis, kuru dažiem spēlētājiem pietrūka.

ZOWIE CELERITAS II drīz būs plaši pieejams tirdzniecībā pie visiem tirgotājiem, turpretim ZOWIE G-SR SE būs pieejams tikai pie atsevišķiem tirgotājiem. Sekojiet mūsu kontiem sociālajos tīklos, lai iegūtu informāciju par pieejamību jūsu reģionā.

 

n  Par ZOWIE

ZOWIE pirmo reizi parādījās 2008. gada beigās, un tas ir zīmols, kas veltīts izstrādātajam vislabākajam un konkurētspējīgākajam spēļu aprīkojumam, lai vēl vairāk uzlabotu e-sporta cīnītāju sniegumu sacīkstēs. 2015. gadā ZOWIE zīmolu iegādājās BenQ, lai ar to pārstāvētu uzņēmuma e-sporta produktu līniju, kas sagādā tik tiešām konkurētspējīgu pieredzi un iepriecinājumu. 

 

n  Par BenQ Corporation

Dibināts ar korporatīvu vīziju „Ieviest prieku un kvalitāti dzīvē,” BenQ Corporation ir pasaulē vadošais cilvēka tehnoloģiju un risinājumu sniedzējs, kura mērķis ir uzlabot un bagātināt ikvienu patērētāju dzīves aspektu. Lai realizētu šo vīziju, uzņēmums koncentrējas uz aspektiem, kas mūsdienu cilvēkiem ir vissvarīgākie — dzīvesveids, uzņēmējdarbība, veselības aprūpe un izglītība, ar cerību nodrošināt cilvēkus ar līdzekļiem, lai dzīvotu labāk, palielinātu efektivitāti, justos veselīgāk un uzlabotu mācīšanās procesu. Šo risinājumu plašajā klāstā ir daudzi cilvēku dzīvē noderīgi produkti un uzlabotas tehnoloģijas, kas aptver digitālos projektorus, monitorus, interaktīvos lielformāta ekrānus, digitālās fotokameras un videokameras, pārnēsājamās elektroniskās ierīces un apgaismojuma risinājumi. Jo tam ir nozīme.