PD2710QC LED displejs piedāvā 100% sRGP krāsu sniegumu, 2K QHD izšķirtspēju un aizsardzību acīm ar Eye Care tehnoloģiju

Pasaulē pirmais monitors dizaineriem ar USB-C dokstaciju

pd2710qc

BenQ nāk klajā ar ultramoderni stilīgu atjautīgi izstrādātu monitoru dizaineriem PD2710QC ar profesionāliem displeja režīmiem, kas pievienojams ar vienu vienīgu USB-C kabeli

PD2710QC LED displejs piedāvā 100% sRGP krāsu sniegumu, 2K QHD izšķirtspēju un aizsardzību acīm ar Eye Care tehnoloģiju

 

Starptautiskā mērogā pazīstamais digitālā dzīvesstila ierīču ražotājs BenQ šodien nāca klajā ar PD2710QC monitoru dizaineriem — ar 27 collu QHD (2560 x 1140) IPS LED displeju, kas krāsas pasniedz ar 100% sRGB precizitāti un nodrošina platu skata leņķi. PD2710QC ir pasaulē pirmais ar USB-C dokstaciju aprīkotais monitors dizaineriem ar specifiskam darbam īpaši pielāgotiem režīmiem CAD/CAM, animāciju un Darkroom.

 

„PD2710QC ir izstrādāts dizaineriem — tas konstruēts, lai dotu iespēju profesionālajai iedvesmai atdzīvoties,” saka BenQ Corporation prezidents Konvejs Lī (Conway Lee). „Inovācijas — USB-C tehnoloģija, Technicolor krāsu atveide un novatoriskā Eye-care tehnoloģija — iestrādātas monitorā, kas ir skaists savā vienkāršībā, lai iedvesmotu uz radošumu un ražīgu darbu.”

 

Pasaulē pirmais monitors dizaineriem ar USB-C dokstaciju
PD2710QC dod iespēju uzlādēt klēpjdatoru, pārvietot datus, pieslēgties internetam un pārraidīt audio un video materiālu ar viena vienīga USB-C kabeļa palīdzību. PD2710QC vienīgais 5Gbps SuperSpeed USB-C savienojums dod līdz 61 vatam jaudas klēpjdatoram vai mobilajai ierīcei, vienlaicīgi nodrošinot barošanu tā integrētajam centram, kurā līdztekus nesaspiestai 2K QHD video kvalitātei pieejami arī vairāki audio, video, tīkla un USB porti.

Sertificēts profesionālās klases krāsu un attēla izpildījums
PD2710QC ar 100% sRGB un Rec. 709, šis monitors precīzi attēlo krāsas, ko pastiprina IPS paneļa struktūra, kas garantē pastāvīgu krāsu sniegumu platajos skata leņķos. Turklāt PD2710QC pastāvīgo un precīzo krāsu kvalitāti sertificējis Technicolor, lai tā atbilstu Holivudā izmantotajiem stingrajiem krāsu precizitātei izvirzītajiem standartiem arī visā mēdiju un izklaides industrijā.

 

PD2710QC dod ļoti asu attēla kvalitāti ar 2K QHD (2560 x 1440) izšķirtspēju, nodrošinot profesionālu displeja izmantošanu konstruēšanā, grafikā un fotogrāfijā. PD2710QC īpaši pielāgotie CAD/CAM, animācijas un Darkroom režīmi akcentē displeja iespējas, lai ikvienai specializētajai lietotnei optimizētu skatīšanos.

 

Vadošais izstrādājums savā klasē ar Eye Care tehnoloģiju

PD2710QC nodrošina komfortu dizaineru acīm un redzes veselību, kad viņi strādā, jo Flicker-free tehnoloģija spēj efektīvi novērst acu saspringumu, ko rada ņirboņa, bet īpašais Low blue light režīms var izfiltrēt zilo gaismu, lai novērstu acu noguršanu un redzes bojāšanos.

 

PD2710QC ir progresīvs dizains, attēls no malas līdz mala, to no visām pusēm ietver ļoti šaurs rāmītis, tam ir pelēka metāliska apdare, un ierīci ar Vesa kronšteina palīdzību iespējams piestiprināt arī pie sienas. Monitoru papildina iebūvēti skaļruņi, un tas atbalsta gan HDMI, gan DisplayPort.

 

Lai uzzinātu vairāk par BenQ augstas klases monitoriem, aicinām apmeklēt BenQ.lv