EW2770QZ QHD IPS

BenQ laiž klajā novatorisko Brightness Intelligence Plus tehnoloģiju ar Ultra Premium Entertainment monitoru

ew

EW2770QZ QHD IPS displejs nepārtraukti pielāgojas apkārtējam apgaismojumam, lai efektīvi rūpētos par acīm un atainotu nevainojamas krāsas

 

BenQ, starptautiski pazīstams digitālā dzīvesveida produktu piegādātājs, iepazīstina ar šodien izziņoto augstas klases izklaides LED monitoru EW2770QZ — 27 collu QHD (2560x1440) IPS displejs ar ekskluzīvu Brightness Intelligence Plus tehnoloģiju (B.I.+). Izmantojot inovatīvo gaismas sensoru, kas palīdz noteikt apkārtējās vides spilgtumu un krāsu temperatūras līmeņus, B.I.+ pielāgo EW2770QZ displeju, lai aizsargātu lietotāja redzi un sniegtu optimālu attēla kvalitāti.

 

„EW2770QZ ir pārākā nākamās paaudzes luksusa displeja ierīce”, sacīja BenQ korporācijas prezidents Konvejs Lī (Conway Lee). „Tā apvieno šodienas jaunākos sasniegumus — augstu izšķirtspēju, IPS tehnoloģiju un sRGB krāsu izpildījumu — ar augošiem pieprasījumiem pēc dinamiskas attēla kvalitātes un acu veselības aizsardzības.”

 

Pasaules pirmā Brightness Intelligence Plus tehnoloģija

Mainoties apkārtējās gaismas krāsu temperatūrai, EW2770QZ uztver apkārtējās vides spilgtumu visas dienas garumā. Ar patentēto reāllaika algoritmu, B.I.+ automātiski pielāgo displeja spilgtumu un krāsu temperatūru, lai nodrošinātu visērtāko skatīšanās pieredzi relaksējošā siltā apgaismojumā mājās, produktīvā vēsā baltā apgaismojumā birojā vai logā spīdošās saules gaismas apstākļos.

 

Vienlaicīgi nosakot attēlojamā satura intensitāti, EW2770QZ tāpat pielāgo spilgtumu, lai nodrošinātu, ka spilgtas ainas nav pārāk spilgtas, bet tumšas ainas saglabā precīzas detaļas un skaidrību. Pat, ja spilgtums ir blāvs, B.I.+ uzlabo krāsu toni un piesātinājumu, lai saglabātu pilnīgu krāsu precizitāti un vienmērīgu gradācijas kvalitāti.

 

Pasaules klases skatīšanās pieredze

EW2770QZ sniedz visaugstāko 2560x1440 QHD izšķirtspējas attēla kvalitāti. Aizraujošai izklaidei un filmu skatīšanās pieredzei.

 

Pateicoties brīnumainajam plata leņķa IPS panelim, EW2770QZ attēlo 16,7 miljonus dažādu krāsu ar 8 bitu krāsu dziļumu reālistisku krāsu kvalitātei ar zīdaini gludām pārejām un sākotnējā attēla kvalitāti. Šis iedvesmojošais krāsu izpildījums apvieno 100% plašo sRGB krāsu gammu konsekventai un precīzai autentiskā satura atveidošanai.

 

Pasaules ekskluzīvā rūpe par acīm

Papildinot skatīšanās komfortu, ko sniedz B.I.+, EW2770QZ nodrošina izpildījumu bez mirgošanas un ar samazinātu zilo gaismu. Flicker-free tehnoloģija novērš mirgošanas izraisīto acu nogurumu un redzes bojāšanos, un samazinātas zilās gaismas režīms, atkarībā no satura, filtrē kaitīgo zilo gaismu secīgos posmos, lai novērstu acu nogurumu un kairinājumu.

 

Moderns, minimālisma stilā, ar Edge-to-edge dizainu, kas izlīdzina pāreju no rāmja un ekrāna virsmas, EW2770QZ pieejams VESA sienas stiprinājums, iebūvētiem skaļruņiem un tas atbalsta gan HDMI, gan DisplayPort.

 

Lai uzzinātu vairāk par BenQ augstas klases monitoriem, aicinām apmeklēt http://www.benq.com/product/monitor/video_enjoyment/