ZOWIE ZONE

ZOWIE NĀK KLAJĀ AR IZCILU PRODUKTU E-SPORTAM

zowie zone

BenQ šodien nāk klajā ar ZOWIE ZONE — izcilu e-sportam paredzētu produktu.

 

ZOWIE vienmēr ir bijis mērķis nodrošināt vislabāko spēlēšanas pieredzi, dodot spēlētājiem iespēju bez piepūles atrast sev izdevīgākos iestatījumus, lai viņi varētu koncentrēties uz savu sniegumu, nevis uz iestatīšanu.

 

Tad, kad spēlētāji nodrošināti ar visdažādāko spēlēm paredzēto piederumu izvēles iespējām, ZOWIE ZONE ir nākamais solis ceļā uz pilnu paketi e-sporta spēlētājiem.

 

ZONE ir pilns risinājums e-sporta spēlētājiem, piedāvājot personālo datoru, kas garantē stabilu un drošu sniegumu spēles gaitā, kā arī vidi, kas dod iespēju veikt individuālu pielāgošanu, lai optimizētu spēlēšanu.

 

- Stabils

 

ZONE tehniskais aprīkojums un programmnodrošinājums ir optimizēti, lai sniegtu drošu un vienmērīgu videospēļu spēlēšanu, nopietniem spēlētājiem nodrošinot nevis visvairāk punktu, bet vislabākos apstākļus.

 

- Ērts

 

Nopietni spēlētāji vingrinās stundām ilgi, tādēļ svarīgi ņemt vērā ne vien pašas spēlēšanas opcijas, bet arī to, kā viņi sēž pie datora. ZONE galds nodrošina augstuma regulēšanu, un displejs ir savienots ar viegli regulējamu kātu, lai spēlētājs varētu izvēlēties sev ērtāko iestatījumu.

 - Vienkāršs lietošanā

 

ZONE saglabā ZOWIE līdzšinējo izstrādājumu plug-and-play pamatprincipu, ar vienas pogas klikšķi iedarbinot visu sistēmu, kas uzreiz ir gatava darbam.

 

- Parocīgs

 

Priekšrocības spēlētājam ir svarīgas, taču tikpat svarīgs ir parocīgums. ZOWIE ZONE ir viegli pieejami porti visiem nepieciešamajiem spēļu piederumiem, lai nodrošinātu, ka to pieslēgšanas un atvienošanas process, ar ko regulāri saskaras nopietni spēlētāji, notiktu bez aizķeršanās.

 

ZONE parocīgumu pacels vēl augstākā līmenī, jo ZOWIE patlaban strādā pie intuitīvas lietotāja saskarnes, kas ļaus spēlētājiem pieregulēt audio un monitora iestatījumus, nespaidot pogas uz monitora — to visu varēs izdarīt ar tastatūras un peles palīdzību. Šī funkcija būs pieejama tirgū nedaudz vēlāk.

 

(Eiropas versija) ZOWIE ZONE būs pieejams tikai spēļu centriem. Ar ZOWIE ZONE katrs pats varēs iepazīties mūsu atbalstītajos pasākumos, sākot ar DreamHack Leipcigā, kā arī spēļu centros visā pasaulē, kas specializējas uz videospēlēm. Lai uzzinātu vairāk, sekojiet ZOWIE kontiem sociālajos tīklos vai apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni.

 

(globālā versija) ZOWIE ZONE būs pieejams tikai spēļu centriem. Ar ZOWIE ZONE katrs pats varēs iepazīties mūsu atbalstītajos pasākumos, kā arī spēļu centros visā pasaulē, kas specializējas uz videospēlēm. Lai uzzinātu vairāk, sekojiet ZOWIE kontiem sociālajos tīklos vai apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni.

https://www.youtube.com/watch?v=YeTxasjrGj8   

n  Par ZOWIE

ZOWIE pirmo reizi parādījās 2008. gada beigās, un tas ir zīmols, kas veltīts izstrādātajam vislabākajam un konkurētspējīgākajam spēļu aprīkojumam, lai vēl vairāk uzlabotu e-sporta cīnītāju sniegumu sacīkstēs. 2015. gadā ZOWIE zīmolu iegādājās BenQ, lai ar to pārstāvētu uzņēmuma e-sporta produktu līniju, kas sagādā tik tiešām konkurētspējīgu pieredzi un iepriecinājumu. 

 

n  Par BenQ korporāciju

Dibināts ar korporatīvu vīziju „Ieviest prieku un kvalitāti dzīvē”, BenQ Corporation ir pasaulē vadošais cilvēka tehnoloģiju un risinājumu sniedzējs, kura mērķis ir uzlabot un bagātināt ikvienu patērētāju dzīves aspektu. Lai realizētu šo vīziju, uzņēmums koncentrējas uz aspektiem, kas mūsdienu cilvēkiem ir vissvarīgākie — dzīvesveids, uzņēmējdarbība, veselības aprūpe un izglītība, ar cerību nodrošināt cilvēkus ar līdzekļiem, lai dzīvotu labāk, palielinātu efektivitāti, justos veselīgāk un uzlabotu mācīšanās procesu. Šo risinājumu plašajā klāstā ir daudzi cilvēku dzīvē noderīgi produkti un uzlabotas tehnoloģijas, kas aptver digitālos projektorus, monitorus, interaktīvos lielformāta ekrānus, digitālās fotokameras un videokameras, pārnēsājamās elektroniskās ierīces un apgaismojuma risinājumi. Jo tam ir nozīme.