Izrāviens displeju inovācijās

BenQ prezentē vizuālo displeju risinājumus un jaunas lietojumprogrammas integrācijas iespējas ISE 2017

ISE 2017

Izrāviens displeju inovācijās: BenQ prezentē vizuālo displeju risinājumus un jaunas lietojumprogrammas integrācijas iespējas ISE 2017

 

BenQ, nozares vadošais tehnoloģiju un to risinājumu sniedzējs, laidīs klajā savas jaunās programmatūras integrācijas iespējas ISE 2017 (no 2017. gada 7.–10. februārim) Amsterdamā, 5-U24 stendā. Apmeklējot šovu jau 8. gadu pēc kārtas, BenQ demonstrēs savu digitālo izkārtņu displeju un projekcijas risinājumus profesionālajām, komerciālajām un izglītojošajām lietotnēm.

 

Piedāvājot universālu risinājumu mazumtirdzniecības sektoram, BenQ demonstrēs savu jauno UHD 4K lāzera projektoru un nesen klajā laisto LU9715 BlueCore lāzera projektoru, kas nodrošina 360° un vertikālo projekciju, kas īpaši izstrādāta, lai pievērstu cilvēku uzmanību. Tāpat šovā būs jaunā viedā X-Sign satura pārvaldības programmatūra, Skyrec Smart datu analīzes sistēma, BenQ īpaši plānā rāmja video sienas risinājums un gara joslveida displeja izkārtne.

 

Izveidotais bezvadu „plug-and-play” prezentācijas risinājums InstaShow, būs daļa no BenQ kampaņas, lai izveidotu efektīvākas korporatīvās sanāksmes, līdzās saviem interaktīvajam plakanā ekrāna paneļiem (IFP), projektoriem EZWrite 4.0 un NFCPen anotācijas rīkiem.

 

„Dzīvi arvien vairāk vada tehnoloģijas — ne tikai sanāksmju telpās, bet arī iepirkšanās laikā un mūsu ikdienas gaitās. Cilvēki vēlas saplūst ar interaktīvajām tehnoloģijām, kas tos pietuvina kolēģiem un zīmoliem,” saka BenQ Europe direktors Pīts Vangs (Pete Wang). „BenQ cenšas izveidot tehnoloģiju, kas atvieglo sadarbību. Uzņēmums uzskata, ka piedāvājot klientiem nevis tikai aparatūru, bet arī risinājumu, mēs varam īstenot BenQ tehnoloģiju dzīvē. Šobrīd sevi redzam kā risinājumu sniedzējus, kas piedāvā gan aparatūru, gan programmatūru.”       

 

Universāls mazumtirdzniecības risinājums:

 

·       LK970 UHD 4K lāzera projektors — BenQ jaunais projektors ar 5000 ANSI lūmeniem Pro AV tirgum.

·       LU9715 BlueCore lāzera projektors — piedāvā 360˚ un vertikālo projekciju, ko nodrošina lāzera gaisma, lai iegūtu radošu attēlu sajaukumu un pārākās krāsas lielās telpās.

·       PL552 55” un PL490 49” video sienas risinājums — BenQ jaunākais 4K ekrāns ar īpaši šauru rāmi, kas optimizēts, lai nodrošinātu visaugstāko attēla kvalitāti. Iekļaujot nozares vadošo Display Port1.1a ziedlapķēdes tehnoloģiju, kas atbalsta patiesu 2x2 UHD 4K izšķirtspēju video sienai

·       SL550 55” viedais tablo — viedā viss vienā izkārtnes pakete attēlošanai visu veidu un izmēru uzņēmējiem. 

·       X-Sign satura pārvaldības programmatūra — BenQ vienīgais uz mākoni balstītais programmatūras risinājums, lai rediģētu, pārvaldītu un attēlotu profesionālās digitālās izkārtnes saturu.

·       Skyrec Smart datu analīzes sistēma — programmatūras risinājums mazumtirgotājiem, kas palīdzēs labāk izprast pircējus.

·       BH281 un BH380 tablo displeji — unikālais garās struktūras dizains, kas izstrādāts, lai nodrošinātu pārāko veikala pieredzi mazās un šaurās vietās.

 

Pilnīgs displeja risinājums efektīvām sanāksmēm:

 

·           InstaShow Plug-and-Play — bezvadu Full HD prezentāciju straumēšana korporatīvajās sanāksmēs ar vairākiem prezentētājiem.

·         EZWrite 4.0 un NFCPen — apvienojumā ar BenQ RP750K 4K UHD interaktīvo plakanā paneļa displeju, gan EZWrite 4.0, gan NFCPen piedāvā plašas piezīmju pieraksta un ideju dalīšanās iespējas.

·           SU754 augstas izšķirtspējas projektors — elpu aizraujoša skaidrība un spilgtums ar pilnīgu uzticamību un elastīgu darbību.

 

Uzsver arī:

 

Video pēcproducēšanai

·       PV3200PT un PV270 pēcproducēšanas monitori — ar IPS tehnoloģiju, 100% Rec.709, 96% DCI-P3 un 99% Adobe RGB krāstelpu un aparatūras kalibrēšanas funkciju foto un video rediģēšanai.

*PV3200PT — 32 collu 3840x2160 UHD izšķirtspēja / PV270 — 27 collu 2560x1440 QHD izšķirtspēja

 

Mājas AV

·       X12000 HD 4K LED mājas kinoteātra projektors — ar jaunu gaismas avotu patiesai kinoteātra pieredzei mājās.

 

-BEIGAS-

 

Par BenQ Corporation

Dibināts ar korporatīvu vīziju „Ieviest prieku un kvalitāti dzīvē,” BenQ Corporation ir pasaulē vadošais cilvēka tehnoloģiju un risinājumu sniedzējs, kura mērķis ir uzlabot un bagātināt ikvienu patērētāju dzīves aspektu. Lai realizētu šo vīziju, uzņēmums koncentrējas uz aspektiem, kas mūsdienu cilvēkiem ir vissvarīgākie — dzīvesveids, uzņēmējdarbība, veselības aprūpe un izglītība, ar cerību nodrošināt cilvēkus ar līdzekļiem, lai dzīvotu labāk, palielinātu efektivitāti, justos veselīgāk un uzlabotu mācīšanās procesu. Pie šādiem līdzekļiem pieskaitāms portfelis ar iepriecinoši plašu cilvēku ērtībām domātu un uz tehnoloģijām balstītu produktu klāstu, kurā ietilpst digitālie projektori, monitori, interaktīvie lielformāta displeji, audio produkti, plaša patēriņa mākoņprodukti, mobilie sakari un dzīvesstilam atbilstoši gaismekļi. Jo tam ir nozīme.

 

Par BenQ koncernu

BenQ koncerns ir spēcīgs uzņēmums, kura vērtība pārsniedz 22 miljardus dolāru. Tajā ietilpst gandrīz 20 neatkarīgu uzņēmumu, kas visdažādākajās nozarēs darbojas vairāk nekā 30 valstīs un kuros kopā strādā vairāk nekā 100 000 darbinieku.  Ikviens no koncerna uzņēmumiem ir atzīts līderis savā jomā un dod savu ieguldījumu BenQ koncerna plašajiem resursiem, izvērstajai pētniecības un izstrādes darbībai un izteikti stiprajām pusēm no stratēģijas viedokļa.  Piesaistot katra uzņēmuma vertikālo specializāciju, lai radītu patiesu mērogu visos horizontālajos tirgos, BenQ Group kontrolē ļoti efektīvu vērtību ķēdi ar nepārspētu spēju nodrošināt svarīgākos komponentus un pasaules klases risinājumus šādās nozarēs: TFT-LCD, „zaļā” enerģija, augstas tīrības pakāpes ķīmiskās vielas un progresīvi materiāli, apgaisme, mikroshēmu konstruēšana, precīzijas komponenti, sistēmu integrācija, zīmolvadība un pakalpojumi.  Grupa uzticas ienesīgiem un ilgtspējīgiem uzņēmumiem, kas pauž to pašu redzējumu — „Ieviest prieku un kvalitāti dzīvē”.

BenQ koncerna uzņēmumi ir: BenQ Corporation, AU Optronics Corporation (pasaulē vadošais lielformāta TFT-LCD paneļu ražotājs), Qisda Corporation, Darfon Electronics Corporation, BenQ ESCO Corp., BenQ Materials Corp., BenQ Guru Corp., BenQ Medical Center, BenQ Medical Technology Corp., BenQ AB DentCare Corp., Daxin Materials Corp., Dazzo Technology Corp., Darwin