BenQ laiž apgrozībā pasaulē pirmo DLP 4K UHD LED mājas kinozāles projektoru, apvienojot īpašu krāsu spilgtumu un DCI-P3 toņu precizitāti

X12000 apvieno ekskluzīvu CinematicColor™ tehnoloģiju un Philips ColorSpark™ HLD LED tehnoloģiju, panākot digitāla kino kvalitāti ar 8,3 miljonu pikseļu izšķirtspēju

X12000

X12000 apvieno ekskluzīvu CinematicColor™ tehnoloģiju un Philips ColorSpark™ HLD LED tehnoloģiju, panākot digitāla kino kvalitāti ar 8,3 miljonu pikseļu izšķirtspēju

 

Pasaulē vadošais DLP projektoru zīmols BenQ šodien iepazīstina ar jaunāko digitālo 4K UHD mājas kinozāles projektoru X12000, kurā panākts līdzsvars starp Philips ColorSpark HLD gaismas diožu plašas gammas īpaši spilgto jaudu un visā pasaulē ekskluzīvo CinematicColor tehnoloģiju, kas precīzi ataino DCI-P3 krāsu telpu. Digitālās kino industrijas apgūtā DCI-P3 krāsu gamma aptver ievērojami plašāku redzamo krāsu spektru nekā Rec. 709 un sRGB. Ar 8,3 miljonu pikseļu izšķirtspēju, kas pilnībā atbilst Tehnoloģiju patērētāju asociācijas (CTA) 4K UHD specifikācijām, X12000 nodrošina identisku iespaidu, kā atrodoties digitālajā kinoteātrī.

 

„Kā divu vizuālo tehnoloģiju kalngalu apvienojums X12000 ColorSpark HLD LED celmlaužu tehnoloģija ievieš mājas kinozālē DCI-P3 krāsu kvalitāti,” sacīja Konvejs Lī (Conway Lee), BenQ korporācijas prezidents. „DCI-P3 ir DLP digitālā kino krāsu standarts, kas atvasināts no tās pašas tehnoloģijas, kuru visa pasaulē izmanto visas IMAX kinozālēs.”

 

Ideāls īpaša spilgtuma un toņu precizitātes līdzsvars

Revolucionārā Philips ColorSpark HLD LED tehnoloģija, izmantojot palielinātas koncentrācijas lūmena fosfora moduli, nodrošina plašu krāsu gammu ar līdz pat trīsreiz spilgtāku ekrānu, apvienojot četrreiz spilgtāku zaļo gaismu nekā parastajos LED ekrānos, ar paaugstināta spilgtuma sarkanajiem un zilajiem gaismas diožu indikatoriem, kuri ģenerē 2200 lūmenu spilgtumu un paredzēti izmantošanai labi izgaismotās telpās. Nozarē ekskluzīvā X12000 modeļa CinematicColor tehnoloģija vēl vairāk attīsta šo plašo krāsu gammu un lielāku spilgtumu, lai radītu ārkārtīgi plašo DCI-P3 krāsu gammu, kas līdzinās komerciālas digitālās kinozāles augstajiem standartiem.

 

Žilbinoša 4K UHD attēla kvalitāte, kas konkurē ar kinoteātru digitālajām kinozālēm

Papildinot moderno DLP 4K UHD DMD ar XPR tehnoloģiju, X12000 nodrošina 3840 x 2160 pikseļu attēlu, kas līdzinās 8,3 miljonu pikseļu 4K UHD izšķirtspējai. Vienas mikroshēmas DMD DLP tehnoloģija saglabā noteiktu toņu precizitāti, attēla viengabalainību, kā arī toņu precizitāti bez displeja novirzes radītiem blakusefektiem, kas īpaši bīstami 4K pikseļiem, kas ir daudz smalkāki nekā 1080 p. X12000 izsmalcinātā 4K optiskā sistēma arī nodrošina satriecošu vizuālo kvalitāti, ar 14 augstas izšķirtspējas elementiem, precīzu attēla tālummaiņas sistēmu un īpašu zemas dispersijas lēcas pārklājumu, radot identisku iespaidu kā atrodoties kinoteātra digitālajā kinozālē.

 

Brīnišķīgi iederas ikvienā modernā mājas kinoteātrī

X12000 ideāli iederas mūsdienīgas mājas interjerā, tam raksturīgs racionāls dizains un gluda, priekšpusē izvietota ventilācijas sistēma. Portu izvietojums, kuriem nav priekšā nekādu šķēršļu, nodrošina papildu vietu resniem kvalitatīviem kabeļiem un HDMI / barošanas kabelim, lai tos varētu droši nostiprināt paredzētajā vietā. X12000 piedāvā iespēju arī regulēt objektīvu H/V un 1,5 reižu attēla tālummaiņu, lai ideāli iekļautos jebkura izmēra mājas kinozāles ekrānā.

 

X12000 izmantota īpaši izturīgā digitālā gaismas apstrādes tehnoloģija (Digital Light Processing), kam 2015. gadā piešķirta Kinoakadēmijas balva Oscar®. Šo tehnoloģiju izmanto 90 % pasaules digitālo kinoteātru, tādēļ X12000 nodrošina ilgstošu attēla DLP kvalitāti ar krāsu precizitāti un īpašu attēla asumu, kā arī LED gaismas avotu, kuram nav nepieciešama apkope.

 

Lai uzzinātu vairāk par BenQ projektoriem, aicinām apmeklēt BenQ.com.