BenQ laiž klajā GS1

Portatīvs, bezvadu LED projektors ģimenes atpūtai brīvā dabā Kempinga aprīkojums vakara izklaidēm, kas nepieciešams ikvienam

GS1

Portatīvs, bezvadu LED projektors ģimenes atpūtai brīvā dabā

Kempinga aprīkojums vakara izklaidēm, kas nepieciešams ikvienam


 

BenQ, digitālā dzīvesveida inovāciju sniedzējs pasaulē, paziņo par jaunu āra izklaides risinājumu, kas pārveidos nakts atpūtu dabā pieredzē, ko jūs nekad neaizmirsīsiet. GS1 drīz kļūs par kempinga aprīkojumu, ko jūs nekad neatstāsiet mājās!

 

Lee Conway, galvenais izpilddirektors un prezidents, BenQ Corporation komentēja, “Tā kā nakšņošana teltīs un brīvdienas dabā kļūst arvien populārākas, ģimenes meklē jaunas aktivitātes, kā kvalitatīvi pavadīt laiku kopā. GS1 ir ideāls risinājums, lai nodrošinātu portatīvu izklaidi, kas piemērota visām vecuma grupām. Mēs esam priecīgi laist klajā šo jauno āra projektoru, kas ir pietiekami mazs, lai ietilptu jebkurā vietā nodrošinot, ka tas būs daļa no jūsu kempinga svarīgā komplekta.”  

 

 

Mainiet noteikumus.  

Tiešsaistes satura straumēšama, piemēram, filmas, mūzika un video, pāris sekunžu laikā, vēl nekad nav bijusi vienkāršāka, Jūs varat arī izmantot tālruņa lietojumprogrammu un koplietot saturu tieši no Jūsu tālruņa; GS1 ir “pieslēdz un atskaņo” funkcija, plaukstas lieluma portatīvs LED projektors ar iebūvētiem USB lasītājiem. Citi kempinga viesi Jūs apskaudīs, vienkārša uzstādīšana un nekādu vadu, jūs varat vienkārši apsēsties, atslābināties un baudīt labi nopelnītu atpūtu. Straumējiet skaņu uz jūsu Bluetooth skaļruņiem un klausieties patiesi neaizmirstamu skaņas kvalitāti, kas ir tāpat kvalitatīva kā vakars kinoteātrī. GS1 ir 3 stundu baterijas darbības laiks, kas ir vairāk nekā pietiekams, lai darbotos visu vakaru. Ja jums ir nepieciešams ilgāks baterijas darbības laiks, tad vienkārši nomainiet to un turpiniet baudīt Jūsu vakaru – šis bezvadu risinājums ir ideāls āra izklaidēm.

 

 

Pārsteidziet savus draugus. Sāciet izklaidi vien pāris sekunžu laikā  

Nav svarīgi, kur ir uzslieta telts, ar vienkāršu vienas pogas pieskārienu, GS1 ieslēgsies tikai 3 sekunžu laikā, lai jūs varētu paplašināt savu pasauli un stilīgi izklaidēt draugus! Vienkāršajam GS1 portatīvajam projektoram ir intuitīvs lietotāja interfeiss ar ievadēm, kas iespējo multivides izklaidi un tiešsaistes straumēšanu. Automātiskais attēla pielāgošanas režīms pielāgo attēlu, lai tas atbilstu ekrānam – vai tā ir jūsu telts, treileris vai kemperis. Pirmo reizi, kad jūs to izmantojat, GS1 uzstādīšanas vednis vienkāršo uzstādīšanu lietotājiem, kas nav pazīstami ar šādu tehnoloģiju, un tas automātiski saglabās Jūsu iestatījumus, lai nākamreiz, kad to izmantojat, tas būtu gatavs darbam! Nav svarīgi kur to uzstādāt, jo tā pamatni varat manuāli pielāgot, lai tā atbilstu Jūsu pagaidu ekrāna augstumam - GS1 ir gatavs darbam kad vien Jūs esat.   

 

 

Āra izklaižu aprīkojums, kas izstrādāts, lai apmierinātu ģimenes ikdienas vajadzības  

GS1 ir standarta gumijas korpusā, ideāli piemērots ģimenēm, kam nepieciešama nedaudz lielāka aizsardzība. Pat ja tas nejauši nokrīt uz grīdas, tad GS1 ar tā izvēles korpusu ir izturīgs pret kritieniem, kas nozīmē, ka tas izdzīvos kritienu pat no 60cm augstuma. Ko darīt, ja uz tā tiek izliets dzēriens? Nesatraucieties, jo GS1 gumijas korpuss ir arī IPX1 ūdens šļakstu izturīgs. Atšķirībā no citiem projektoriem, GS1 izstaro nelielu siltuma daudzumu padarot to pietiekami drošu zinātkāriem bērniem, kas vēlas tam pieskarties, jo viņu rokas netiks apdedzinātas.  

 

Tas ir tik mazs, ka Jūs to nekad neatstāsiet mājās

Gatavošanās brīvdienām kempingā var sagādāt stresu, ja vieta mantām ir ierobežota. GS1 (13,9cm x 14,6cm) ir pietiekami mazs, lai ietilptu jebkurā automašīnas bagāžniekā vai treilera skapī. Kompakts, bet jaudīgs, GS1 un akumulators sver tikai 1kg un ietilpst Jūsu plaukstā. Ar vienu no īsākajām lēcām, GS1 var projicēt 60” ekrānu tikai viena metra attālumā, lai jūs netraucētu kaimiņus, aizņemot papildus vietu.

 

Izbaudiet filmu skatīšanās pieredzi, ko vēl nebūsiet pieredzējuši

Pat vājā apgaismojumā, GS1 projicēs uz jūsu telts, treilera vai kempera un katru reizi nodrošinās izcilu attēla kvalitāti. GS1 ir vairāki attēla režīmi: Kemping režīms ir noklusējuma, tas ir spilgtāks nekā Movie režīms, lai ņemtu vērā āra gaismu naktī. Turklāt, ir pieejams arī Vivid režīms, kad esat mājās, Jūs varat izmantot šo plaukstas lieluma projektoru atkal un atkal, un pielāgot režīmu ar vienu pieskārienu, lai tas atbilstu Jūsu vajadzībām.

 

Lūdzu, apmeklējiet www.BenQ.com, lai iegūtu vairāk informācijas.