Izstādē ISE 2016 BenQ ar novatoriskiem risinājumiem jaunākajos vizuālajos displejos demonstrē spīdošu kvalitāti un dizainu

Izstādē ISE 2016 BenQ ar novatoriskiem risinājumiem jaunākajos vizuālajos displejos demonstrē spīdošu kvalitāti un dizainu

Pasaules displeju līdera ekspozīcijas priekšplānā ir lāzerprojekcija, viedie displeji un tablo, kā arī 4K mājas kinoteātris videomīļiem

gada 7. janvārī – digitālo displeju un projekcijas tehnoloģiju novators, starptautisko atzinību guvušais uzņēmums BenQ šodien paziņojis par uzlabotajiem risinājumiem, ar kuriem gatavojas nākt klajā 2016. gada izstādē Integrated Systems Europe (ISE 2016). BenQ ISE piedalīsies jau septīto gadu pēc kārtas, kur no 9. līdz 12. februārim tas būs sastopams 4. hallē 4-U24 stendā. Līdztekus tehnikas demonstrēšanai BenQ izstādi ISE izmantos arī, lai iezīmētu savas programmnodrošinājuma integrēšanas spējas, kā rezultātā radītas unikālas un specializētas sistēmas, kas ietver projektorus ar lāzera gaismas avotu, viedos displejus, ko vada ar lietotni USB spraudņu saturu pārvaldībai un rādīšanai, Rec. 709 standartam atbilstošus mājas kinoteātra projektorus, kā arī bezvadu plug-and-play prezentācijas paņēmienus.

„Šogad ISE mēs ar prieku dalīsimies ne vien savā līdera lomā displeju tehniskajā nodrošinājumā, bet arī mūsu elegantajā programmatūrā un vertikālajā integrācijā”, paziņo BenQ Europe prezidents Pīts Vangs (Pete Wang). „Tas, ko mēs rādīsim, ir radies tādēļ, ka bijām koncentrējušies uz spīdošu kvalitāti un dizainu, kas mūsu partneriem deva iespēju atrast precīzo risinājumu ikvienam klientam, un brīnumaini vizuālie displeji tagad uzstādīti vairāk vietās nekā jebkad iepriekš.”

Izstāde ISE 2016 solās dāvāt iespaidīgu sajūtu baudījumu maņām, jo BenQ iekārtos īpašu kluba tipa atpūtas telpu Club Lounge ar video dīdžeja kabīni, digitālo kokteiļu bāru un interaktīvo dejošanas apmācību – un to visu piepildīs un ietvers īpaši moderni displeji. BenQ prezentēs arī mājas kinoteātra, viedās sapulču telpas un klases aprīkojumu darbībā.

Izstādē ISE 2016 BenQ Club Lounge būs aprīkots ar šādām novatoriskām tehnoloģijām:

360˚ un vertikālā projekcija, pateicoties lāzera gaismai. LU9715 un LU9235 lāzerprojektori dod īpaši spilgtu gaismu un var darboties 20 000 stundas, pateicoties modernajam lāzera gaismas avotam – risinājums, neizmantojot lampu. Ar šiem projektoriem iespējams attēlu projicēt vertikāli un visos virzienos, tādējādi piedāvājot nebijušas iespējas projicēšanu veikt atšķirīgos un jaunos veidos. Revolucionārais lāzera gaismas avots dod piesātinātas, taču dabīgas krāsas, un tas ir arī videi draudzīgs un ekonomisks, jo ievērojami samazina gan nepieciešamību nomainīt lampas un izmantot kaitīgus materiālus, gan enerģijas patēriņu. Virkne funkciju, tai skaitā 3G-SDI pārraide un HDBaseT savienojamība, iestrādāta malu sapludināšana vai attēla ģeometrijas korekcija, kā arī vairāku objektīvu izvēle padara BenQ lāzerprojektorus par modernākajām projicēšanas sistēmām visā tirgū.

Skatienu piesaistoša attēlu projicēšana ar attēla ģeometrijas korekciju, izmantojot PX9710
PX9710 ir profesionāli konstruēts divlampu projektors instalācijām plašās telpās, kas nodrošina lielisku attēlu ar XGA izšķirtspēju un 7700 ANSI lūmenu spilgtumu; tam izvēles aprīkojumā ir septiņi objektīvi un divi nomaināmi krāsu apļi. Jauninājums – HDBaseT savienojamība – apvieno video, audio un ierīces tālvadību no vairākiem avotiem vienā savienojumā, tādējādi izceļot PX9710 kā visspējīgāko projicēšanas risinājumu savā klasē, jo tas piedāvā pastāvīgu kontrastainu attēla kvalitāti būtībā bez krāsu zuduma.

Programmatūras risinājums profesionālo displeju un tablo satura rediģēšanai, pārvaldīšanai un rādīšanai. Digitālo displeju un tablo izmantošana nekad nav bijusi vieglāka kā tagad, kad pieejama X-Sign – BenQ ekskluzīvā programmatūras platforma, kas ļauj mediju saturu ar pirkstu pieskārieniem pārvaldīt, rediģēt un rādīt tikpat vienkārši, kā ar lietotnes palīdzību. X-Sign apvienojumā ar ST550K 4K viedo displeju un plug-and-play USB zibatmiņas atskaņošanu sniedz neierobežotas iespējas izmantot displejus un tablo tirdzniecības un izklaides mērķiem.

Jaunais modernais 4K projektors un mājas kinoteātris īsteniem videomīļiem. BenQ lepojas ar iespēju ISE 2016 ietvaros iepazīstināt ar flagmani – mājas kinoteātra projektoru W11000 4K UHD. Pateicoties lielajai tālummaiņai un iespējai objektīvu pārvietot horizontāli un vertikāli, to uzstādot, ikviena māja viegli pārvēršama par īstu kinoteātri. Piedevām ISE apmeklētāji kļūs par aculieciniekiem BenQ jaunajam uznācienam mājas izlaides ierīču klāstā. W8000 ir rūpīgi konstruēts, izgatavots un individuāli kalibrēts, lai nodrošinātu Rec. 709 standartam atbilstošas precīzas krāsas un sniegumu – lai kino skatītāji gūtu tieši tādu baudījumu, kā to iecerējuši filmas veidotāji. Ar iespējām izvēlēties piecus dažādus objektīvus W8000 iederas ikviena mājas kinoteātra telpā.

Plug-and-play Full HD prezentāciju bezvadu straumēšana uzņēmumu sapulcēs. Ar ātri paveicamu pieslēgumu un pogas nospiešanu InstaShow ļauj uzsākt prezentācijas rādīšanu vairākiem prezentētājiem, nekavējoties ar bezvadu pieslēguma palīdzību projicējot Full HD saturu bez nepieciešamības instalēt draiveri vai pagarināt kabeļus. 5 GHz 802.11ac WiFi nodrošina absolūti vienmērīgu bezvadu straumēšanu bez aizkavējuma vai buferēšanas.

Turklāt BenQ demonstrēs plašu displeju risinājumu klāstu, tai skaitā video sienas ar īpaši šauriem rāmīšiem, daudzvirzienu profesionālos instalāciju projektorus un daudzskārienu interaktīvos augstas izšķirtspējas lielformāta displejus, kas paredzēti komerciālam, institucionālam un plaša patēriņa pielietojumam.

Lai uzzinātu vairāk par BenQ produktiem, aicinām apmeklēt: BenQ.eu

Par BenQ Corporation
Uzņēmums BenQ Corporation, kas veidots, sekojot savam redzējumam „Ienest dzīvē prieku un kvalitāti” („Bringing Enjoyment ‘N’ Quality to Life”), ir pasaulē vadošais tehnoloģiju un risinājumu nodrošinātājs, kura mērķis ir uzlabot un bagātināt pircēju ikvienu dzīves aspektu. Lai īstenoto šo redzējumu, uzņēmums pievēršas tiem aspektiem, kas mūsdienās cilvēkiem ir visbūtiskākie – dzīvesstilam, biznesam, veselības aprūpei un izglītībai, ar cerību, ka izdosies cilvēkus nodrošināt ar līdzekļiem, kas viņiem sagādātu labāku dzīvi, ļautu strādāt efektīvāk, justies veselīgākiem un veicinātu izglītošanos. Šo risinājumu plašajā klāstā ir daudzi cilvēku dzīvē noderīgi produkti un uzlabotas tehnoloģijas, kas aptver digitālos projektorus, monitorus, interaktīvos lielformāta ekrānus, digitālās fotokameras un videokameras, pārnēsājamās elektroniskās ierīces un apgaismojuma risinājumi. Jo tam ir nozīme.

Par BenQ koncernu
BenQ koncerns ir spēcīgs uzņēmums, kura vērtība pārsniedz 22 miljardus dolāru. Tajā ietilpst gandrīz 20 neatkarīgu uzņēmumu, kas visdažādākajās nozarēs darbojas vairāk nekā 30 valstīs un kuros kopā strādā vairāk nekā 100 000 darbinieku. Ikviens koncerna uzņēmums ir atzīts līderis savā jomā un dod savu ieguldījumu BenQ koncerna apjomīgajos resursos, pētniecībā un attīstībā un īpašajās stratēģijas spēcīgajās pusēs. Liekot lietā katra uzņēmuma vertikālo specializāciju, lai horizontālajos tirgos radītu patiesi ievērojamu apjomu, BenQ koncerns kontrolē ļoti efektīvu vērtības ķēdi ar nepārspētu spēju nodrošināt būtiskus komponentus un pasaules līmeņa risinājumus šādās jomās: TFT-LCD, zaļā enerģija, smalkās sintēzes ķīmiskās vielas un progresīvi materiāli, gaismekļi, mikroshēmu projektēšana, precīzie komponenti, sistēmu integrācija, zīmoli un pakalpojumi. BenQ koncerns tiecas, lai tā uzņēmumi būtu ienesīgi un ilgtspējīgi, kopīgi īstenojot ilgākam laikam domāto redzējumu, kā „ienest dzīvē prieku un kvalitāti”.

BenQ koncerna uzņēmumu ir: BenQ Corporation, AU Optronics Corporation (pasaules labākais lielformāta TFT-LCD paneļu ražotājs), Qisda Corporation, Darfon Electronics Corporation, BenQ ESCO Corp., BenQ Materials Corp., BenQ Guru Corp., BenQ Medical Center, BenQ Medical Technology Corp., BenQ AB DentCare Corp., BriView Co., Ltd., Daxin Materials Corp., Dazzo Technology Corp., Forhouse Corp., Lextar Electronics Corp., LILY Medical Corp. un Raydium Semiconductor Corp.