BenQ MW883UST/MX882UST ir labākie savā izglītības iestādēm paredzēto projektoru klasē Ultratuvās projicēšanas projektori piedāvā nebijušu elastību un attēla kvalitāti

BenQ MW883UST/MX882UST ir labākie savā izglītības iestādēm paredzēto projektoru klasē Ultratuvās projicēšanas projektori piedāvā nebijušu elastību un attēla kvalitāti

BenQ, kas ir starptautiskā līmenī atzīts novators revolucionāru projicēšanas izstrādājumu radīšanā, skolo savus konkurentus, nākot klajā ar ultratuvās projicēšanas projektoru, kas ir labākais savā klasē un paredzēts izmantošanai gan pamata un vidējās, gan augstākās izglītības mācību iestādēs. MW883UST un MX882UST ir BenQ līdz šim vismodernākie projektori, kuri spēj darboties no ļoti tuva attāluma, attēlu projicējot uz lielizmēra ekrāniem, tajā pat laikā nodrošinot izcili labu attēla kvalitāti pat lielākās un daļēji apgaismotās telpās.
Pateicoties jauninājumiem, kas paver iespēju interaktīvai bezvadu projicēšanai, MX883UST un MX882UST ļauj pasniedzējiem uzlabot mācīšanas procesu vieglāk nekā jebkad iepriekš. Tagad pasniedzēju rīcībā ir nepārspēta ierīce, kas ir vienkārši uzstādāma, intuitīvi vadāma un dod izcili labu attēla kvalitāti.

Savas klases priekšgalā
MW883UST un MX882UST spēcīgā optika ļauj sasniegt iespaidīgu 3300 ANSI lūmenu spilgtumu, lai pilnveidotu attēla kvalitāti bagātīgākas vizuālās pieredzes gūšanai pat lielākās un daļēji apgaismotās telpās. DLP tehnoloģija kopā ar izcili kvalitatīvām lēcām vēl vairāk palielina kontrastu un uzlabo salasāmību, tajā pat laikā saglabājot noturīgas krāsas. Abi projektori aprīkoti ar inovatīvu iekšējās refleksijas lēcu, panākot nepārspējamu attēla vienmērīgumu un teksta salasāmību, tirgū apsteidzot salīdzināmus izstrādājumus. Projicētais teksts nekad vēl nav bijis tik asi saskatāms. Audzēkņi un pasniedzēji tagad var lasīt, rakstīt, strādāt un pierakstīt, lieki nesasprindzinot acis.

No tuva attāluma
No MW883UST un MX882UST staro daudzveidīgas ultratuvās projicēšanas iespējas. Pasniedzēji pārsteigs audzēkņus, uz projicēšanas virsmas rādot 87 collu attēlus vien no 8 cm attāluma. Šo ultratuvās projicēšanas projektoru izcilās iespējas ļauj tos izmantot visdažādākās konfigurācijas telpās, tikai nedaudz vai pavisam nemaz nepasliktinot attēla kvalitāti.

Konstrukcijas raksturojums
MW883UST un MX882UST ietver plašu konstruktīvo risinājumu klāstu, kas uzlabo projektoru daudzveidīgo pielietojumu, izturību un padara tos viegli lietojamus. Abi projektori ir ērti pielāgojami, lai varētu izmantot interaktīvās pildspalvas un pieskārienu projicēšanu. Paslēptās ligzdas izvēles aprīkojumam – bezvadu USB un QCast atslēgspraudnim – ļauj izveidot bezvadu pieslēgumu un koplietot saturu. Pamatīgs iekšējais motors slēgtā korpusā, kurā nevar iekļūt putekļi, pasargā ierīces iekšējos mehānismus no netīrumiem, kas tos varētu bojāt. Sienas kronšteina uzlabotā konstrukcija ļauj uzstādīšanu paveikt ātri un gandrīz vai uz jebkuras virsmas. Stūru un virsmas pielāgošanas funkcijas sniedz daudzveidīgākas iespējas, izvēloties uzstādīšanas pozīciju un leņķi. Papildu funkcijas ietver: iebūvētas skandas, sānu tastatūru, modularizētu PointWrite interaktivitāti, HDMI signāla ieslēgšanu, enerģiju taupošu režīmu, attālinātu uzraudzību (LAN vadība), kā arī attālinātu aparātprogammatūras jaunināšanu, izmantojot LAN. Papildu informāciju meklējiet www.BenQ.lv .

Par BenQ Corporation
 Uzņēmums BenQ Corporation, kas veidots, sekojot savam redzējumam "Ienest dzīvē prieku un kvalitāti" (“Bringing Enjoyment ‘N’ Quality to Life”), ir pasaulē vadošais tehnoloģiju un risinājumu nodrošinātājs, kura mērķis ir uzlabot un bagātināt pircēju ikvienu dzīves aspektu. Lai īstenoto šo redzējumu, uzņēmums pievēršas tiem aspektiem, kas mūsdienās cilvēkiem ir visbūtiskākie – dzīvesstilam, biznesam, veselības aprūpei un izglītībai, ar cerību, ka izdosies cilvēkus nodrošināt ar līdzekļiem, kas viņiem sagādātu labāku dzīvi, ļautu strādāt efektīvāk, justies veselīgākiem un veicinātu izglītošanos. Pie šādiem līdzekļiem pieskaitāms portfelis ar iepriecinoši plašu cilvēku ērtībām domātu un uz tehnoloģijām balstītu produktu klāstu, kurā ietilpst digitālie projektori, monitori, interaktīvie lielformāta displeji, audio produkti, plaša patēriņa mākoņprodukti, mobilie sakari un dzīvesstilam atbilstoši gaismekļi. Jo tam ir nozīme.

Par BenQ koncernu
 BenQ koncerns ir spēcīgs uzņēmums, kura vērtība pārsniedz 22 miljardus dolāru. Tajā ietilpst gandrīz 20 neatkarīgu uzņēmumu, kuri visdažādākajās nozarēs darbojas vairāk nekā 30 valstīs un kuros kopā strādā vairāk nekā 100 000 darbinieku. Ikviens koncerna uzņēmums ir atzīts līderis savā jomā un dod savu ieguldījumu BenQ koncerna apjomīgajos resursos, pētniecībā un attīstībā un īpašajās stratēģijas spēcīgajās pusēs. Liekot lietā katra uzņēmuma vertikālo specializāciju, lai horizontālajos tirgos radītu patiesi ievērojamu apjomu, BenQ koncerns kontrolē ļoti efektīvu vērtības ķēdi ar nepārspētu spēju nodrošināt būtiskus komponentus un pasaules līmeņa risinājumus šādās jomās: TFT-LCD, zaļā enerģija, smalkās sintēzes ķīmiskās vielas un progresīvi materiāli, gaismekļi, mikroshēmu projektēšana, precīzie komponenti, sistēmu integrācija, zīmoli un pakalpojumi. BenQ koncerns tiecas, lai tā uzņēmumi būtu ienesīgi un ilgtspējīgi, kopīgi īstenojot ilgākam laikam domāto redzējumu, kā "ienest dzīvē prieku un kvalitāti".

BenQ koncerna uzņēmumu ir: BenQ Corporation, AU Optronics Corporation (pasaulē vadošais lielformāta TFT-LCD paneļu ražotājs), Qisda Corporation, Darfon Electronics Corporation, BenQ ESCO Corp., BenQ Materials Corp., BenQ Guru Corp., BenQ Medical Center, BenQ Medical Technology Corp., BenQ AB DentCare Corp., Daxin Materials Corp., Dazzo Technology Corp., Darwin Precisions Corp., Lextar Electronics Corp., LILY Medical Corp. un Raydium Semiconductor Corp..