Korporatīvā sociālā atbildība

Ilgstoša atbildības sajūta un stingra apņemšanās

Uzņēmuma ilgtspējība ir atkarīga no stabila pamats, ko veido darbība trīs jomās: ekonomika, vide un sabiedrība. Tas tiek panākts, apzinoties, ka enerģiju var akumulēt turpmākai un ilgtspējīgai izaugsmei. 2015. gadā korporācija BenQ turpināja attīstīt savu uzņēmuma vīziju „Apzināties IT dzīves patiesumu, labumu un skaistumu”, kas sniedzas četrās jomās: L.I.F.E, sākot ar dažādi izmantojamiem 3C produktiem. BenQ vēlas nodrošināt labāku, digitāli modernu dzīvi, ļoti efektīvu uzņēmumu darbību, visaptverošus un uzlabotus medicīnisko iekārtu nodrošinātus pakalpojumus un izglītojošu apmācību ar plašāku un pielāgojamāku ierīču pielietojumu. Tāpat uzņēmums vēlas darboties saskaņā ar tā atbildības politiku, nodrošināt ieguvumus un izaugsmi, veicinot pozitīvu un proaktīvu ietekmi pār sabiedrību.


Ekonomikas jomā viss tirgus nedaudz mazināja savus tempus globāla pieprasījuma pēc informācijas elektroniskajām ierīcēm stagnācijas dēļ. Reaģējot uz situāciju ar ekonomiskās klases produktu tirgus apmēru samazināšanos, BenQ produktu stratēģija bija pāriet uz augstākā cenu segmenta produktiem un produktiem ar lielu pievienoto vērtību. Piemēram, situācijā ir diviem uzņēmuma galvenajiem produktiem uzņēmums turpināja attīstīt un palielināt savu LCD monitoru pārdošanas apjomus augstākās klases profesionālo, spēļu un lielizmēra monitoru segmentā, tajā pašā laikā koncentrējoties uz dažādām jaunām produktu funkcijām, diferenciāciju un speciāliem izmantošanas mērķiem. Projektoru jomā 2014. gadā BenQ sasniedza savu mērķi visā pasaulē pārdot vienu miljonu preču vienību un 2015. gadā apkopoja klientu vajadzības, koncentrējoties uz četrām jomām: izglītības, mājās izmantojamiem, biznesa un profesionāliem modeļiem, tajā pašā laikā izstrādājot modeļus ar lielāku spilgtumu, labāku izšķirtspēju, kā arī mazākus, vieglākus modeļus. 2015. gadā BenQ saglabāja savu pozīciju kā pasaulē otrais projektoru zīmols un vadošais DLP zīmols.


Vides pārvaldības jomā BenQ turpina izvērtēt kopējo produkcijas piegādes un lietošanas fāzes ietekmi uz vidi produktu izstrādes fāzē, piemēram, enerģijas taupīšanas, iepakojumu samazināšanas un viegli pārstrādājamu konstrukciju jomā attiecībā uz produktu dzīves ciklu. Līdz ar dažādu segmentu uzlabošanu BenQ izstrādā ekoloģiskus produktus, kas ir videi draudzīgi un rada mazāku ietekmi uz vidi, tādējādi reaģējot uz to, ko sagaida ieinteresētās puses. Uzņēmumam regulāri notiek trešās puses veiktas pārbaudes, lai apzinātu videi draudzīgas pārvaldības īstenošanu. 2015. gadā BenQ saņēma dažādus apbalvojumus, piemēram, Taipejas Enerģijas taupīšanas vadošās organizācijas balvu „Business A Team Excellence Award”, Vides aizsardzības administrācijas (EPA) balvu „Carbon-Reduction Action Excellence Award” un Taipejas Enerģijas pārvaldības institūta balvu „Energy Management Excellence Award”, kas apliecina ārējo pušu atzinību par BenQ videi draudzīgo enerģijas taupīšanu un plāniem attiecībā uz oglekļa emisiju samazināšanu.


Sociālajā ziņā mēs uzskatām, ka talants ir korporatīvās izaugsmes pamatā. Tāpēc BenQ veicina darbinieku radošumu un konkurētspēju, tādējādi palielinot uzņēmuma spēku, un rīko dažādas apmācības, kā arī rada drošu un ērtu darba vidi. Tāpat mēs ietekmējam sabiedrību, stiprinot zīmolu, apvienojot savas tehnoloģijas, radot palīglīdzekļus izglītības jomā, aicinām Sjihu (Xihu) sākumskolu izmantot interaktīvo digitālo tāfeli, DIY 3D brilles un projektorus utt., kas palīdzēs izprast sarežģītās zinātniskās teorijas vienkāršā veidā.


BenQ ir zīmols, kura pamatā ir cilvēki. Mēs uzskatām, ka dizainam un tehnoloģijām ir jāapmierina cilvēku patiesās vajadzības, nodrošinot vislabākās funkcijas. Dodoties no cilvēkiem pie visas sabiedrības, mēs varam labāk nodrošināt uzņēmuma godīgu vērtību un radīt pozitīvu ietekmi uz sabiedrību. Tā kā tas ir svarīgi jums, tas ir svarīgi arī mums; tāpēc mēs ceram, ka BenQ filozofiju var vēl vairāk izplatīt ikvienā Taivānas nostūrī, apzinoties tehnoloģiju dzīves patiesumu, labumu un skaistumu.


(Conway Lee) Konvejs Lī
BenQ korporācijas prezidents un vadītājs

Uzziniet vairāk par BenQ sociāli atbildīgajām CSR iniciatīvām, lejupielādējiet  BenQ CSR report un apmeklējiet vietni csr.BenQ.com