Pārskats


Laipni lūgti BenQ Corporation, kas ir pasaulē vadošais cilvēka tehnoloģiju un risinājumu sniedzējs, kuru vada korporatīvā vīzija „Ieviest prieku un kvalitāti dzīvē” ar mērķi uzlabot un bagātināt ikvienu dzīves aspektu, kas ir svarīgs cilvēkiem šodien – dzīvesveidu, uzņēmējdarbību, veselības aprūpi un izglītību.

Vadoties pēc unikālās filozofijas „Tāpēc, ka tas ir svarīgi”, BenQ ir apņēmies nodrošināt cilvēkiem iespēju šodien dzīvot labāk, paaugstināt efektivitāti, dzīvot veselīgāk un veicināt mācīšanos, izmantojot uz inovācijām balstītus produktus, pakalpojumus un risinājumus. Mūsu produktu izstrādes, biznesa modeļa, sadarbības un korporatīvās kultūras pamatā ir mūsu ideja par dzīves uzlabošanu ikvienā jomā. Tieši tas iedvesmo arī mūsu uzticamos darbiniekus un virza mūs uz globālo pilsonību.


Tāpēc, ka tas ir svarīgi, BenQ turpina izmantot ievērojamus resursus un pierādītas zināšanas par produktu izstrādi, vizuālās prezentēšanas, mobilo risinājumu un tīkla konverģences tehnoloģiju jomā, cerot, ka izdosies iepriecināt pasauli, piedāvājot plašu produktu, pakalpojumu un risinājumu klāstu: digitālo projektoru, profesionālo monitoru, interaktīvo lielformāta displeju, attēlu risinājumu, mobilo skaitļošanas ierīču un LED apgaismojuma risinājumu jomā.