Šajā vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Turpinot izmanto šo vietni, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkfailus, un jūs arī varat pārvaldīt preferences.
Uzzināt vairāk.
close

Korporatīvais ievads

Laipni lūgti BenQ korporācijā – vadošajā digitālā dzīvesveida iekārtu novators nodevies, lai ienestu prieku un kvalitāti dzīvē.

BenQ ir pasaulē atzīts pionieris šodienas digitālās konverģences ērā, un ir pazīstams ar unikālu filozofiju  “Enjoyment Matters” ("Izklaidei ir nozīme"). Šis gars caurauž katru industrijas vadošo tehnoloģiju un katru mūsu izstrādāto apbalvojumus iegūstošo produktu. Tas ir mūsu produktu izstrādes pamatā.

Sauklis “Izklaidei ir nozīme” tāpat kā mūsu dzīve ir veltīts, lai paceltu dzīvi augstākā brīvības, ražīguma, vienkāršības un prieka līmenī. Ar mūsu pastāvīgajiem pūliņiem mēs ticam, ka varam izveidot labāku nākotni, kur lietas noteikti izskatīsies lieliski!

Ar nozīmīgiem resursiem un pārbaudītu pieredzi produktu izstrādē, vizuālo displeju, mobilo risinājumu un tīklu konverģences tehnoloģijās, BenQ piedāvā plašu izstrādājumu klāstu:


Projektori

LCD displeji

LCD televizori

Datori “viss vienā”

Piezīmjdatori

Digitālās kameras

Mobilie tālruņi